Atlas Lider Kurumsal Taşımacılık olarak yaklaşık 20 yıldır Türkiye’nin her yerinde taşımacılık hizmeti veriyoruz. Sahip olduğumuz sorumluluk bilinci ve profesyonellikle siz değerli müşterimizin her zaman yanındayız.

Taşınmaya hazır ofis

Müşterimizin taşınma sürecinden sonra en ufak bir memnuniyetsizlik olmadan ayrılması, tüm işleyiş planımızı üzerine oturttuğuz en temel prensip. Ofisinizin taşınmasını bize emanet ettikten sonra, tüm sorularınızın cevaplanacağından, tüm problemlerinizi çözmek için elimizden gelen herşeyi yapacağımızdan, en ufak bir maddi veya manevi kayba uğramayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Türkiye’nin bütün bölgelerinde yüksek katlardan eşya indirip çıkarırken asansör kullanıyoruz. Bu sayede, hem eşyalarınızın hasar görme riskini minimuma indiriyor, hem de taşınma süresini kayda değer derecede azaltıyoruz.

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde ödeme konusunda çok az firmada bulabileceğiniz kolaylıklarımızdan faydalanabilirsiniz. Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına taksit imkanlarımızla, kesenize ani bir yük bindirmeden en güvenli şekilde taşınabilirsiniz.

Ücretsiz ekspertiz

Arayın, en kısa zamanda ücretsiz olarak eşyalarınızı inceleyelim, size vereceğimiz birinci sınıf hizmet için piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatı verelim.