Hakkınızda

 • Önünüzdeki taşınma sürecinin olağan stresi altındasınız. Eşyalarınızı emanet etmek için sektördeki birçok firmadan hangisini seçmeniz gerektiğini bilemiyorsunuz.
 • Nakliyat firmaları hakkında çevrenizden kötü tecrübeler duyuyorsunuz: dikkatsizce taşınan eşyalar, kaba ve yakışıksız davranışlar, sonradan çıkan beklenmedik masraflar, muhattap olacak sorumlu birine ulaşamamak...
 • Nakliyat sektörünü araştırdığınızda yaygın olarak gözlemlediğiniz amatörlük, anlayışsızlık, duyarsızlık, kuralsızlık, vurdumduymazlık sizi endişelendiriyor.

Hakkımızda

Atlas Lider Kurumsal Taşımacılık olarak, kurulduğumuz 1997 yılından itibaren taşımacılık sektöründeki istisnai firmalardan biriyiz. Kuruluşumuzdan itibaren, sürekli büyümek ve yayılmak yerine, az sayıda müşteriye en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edindik. Taşıdığımız ister ev, ister ofis, ister fabrika, ister diğer eşyalar olsun, her bir eşyanın bizimle çalışan insanlar için değerinin farkında olmamız, bize hem binlerce minnet dolu müşteri kazandırdı, hem de taşımacılık gibi rekabetin son derece yoğun ama çalışma kalitesinin çok düşük olduğu bir sektörde diğer firmaların arasından sıyrılmamızı sağladı.

Çalışma Prensiplerimiz

 • Sorumluluk

  Taşınma sürecinde, en başından en sonuna kadar gerçekleştirilmesi gereken her işin ve her işlemin tüm sorumluluğunu firma olaran tamamıyla üstleniyoruz.

 • Profesyonellik

  Tüm işlerimizi kural ve sözleşmeler dahilinde gerçekleştiriyoruz. Tüm süreci, şart, koşul ve güvencelerimizle beraber resmiyetle yürütüyoruz.

 • Tecrübeli çalışanlar

  Eşyalarınızı, işlerini baştan sona profesyonelce yapan kendi şirketimizin çalışanları ile taşıyoruz. Çalışanlarımız üzerinde sıkı bir kontrol mekanizması uyguluyoruz.

 • Hasar garantisi

  Eşyalarınızın tam ve eksiksiz olarak yerine ulaşmasının sizin için öneminin bilincindeyiz. Kayıp ve hasarlara karşı oluşabilecek tüm hasarları güvence altına alıyoruz.

 • Müşteri memnuniyeti

  Bizi tercih eden müşterilerimizin taşınma sürecindeki yükünü minimuma indirmeyi amaçlıyoruz. Herşeyi, siz bize ulaşıp ekspertiz çalışmanız yapıldığı ve anlaşma imzalandığı andan, eşyanızın gideceği yere taşınıp tamamen yerleştirildiği ana kadar sizin fazladan yapmanız gereken bir şey ortaya çıkmaması doğrultusunda planlıyoruz. Müşterilerimizin yorum ve problemlerine asla itiraz etmiyoruz ve tartışmıyoruz. Arkamızda en ufak bir memnuniyetsizlik bırakmamak en önemli prensibimiz.

Sertifikalarımız

Taşınırken bizim gibi gerekli sertifikalara sahip bir firmayı tercih etmeniz, bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatabilmeniz için gereklidir. Çünkü sertifikalar firmanın eşyaları doğru, güvenli ve bilinçli şekilde taşıyacağına dair bir teminat sağlar.

Arayın, en kısa zamanda ücretsiz olarak eşyalarınızı inceleyelim, size vereceğimiz birinci sınıf hizmet için piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatı verelim.